ankara boya ustası
Ankara Boyacı
Nisan 28, 2020
Ulus boyacı
Ulus Boyacı
Mayıs 5, 2020

Ankara Dekorasyon

ankara dekorasyon firması

Ankara dekorasyon hizmeti veren bir firma olarak; müşterilerimize anahtar teslim tadilat ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz. Ankara dekorasyon hizmetini hatasız, problemsiz, temiz bir şekilde sunmayı amaçlamaktayız. Uzun yıllardır bu sektörde olan firmamız ve tecrübeli ekibimiz ile beraber müşterilerimize en uygun fiyatlı, kaliteli hizmeti sunmaktayız. Birçok tadilat ve dekorasyon işlemleri, müşterilerimizin masraflarını da düşürmeye yönelik olduğu için oldukça gerekli olmaktadır. Bu konuda gerekli bilgilendirmeleri ekibimiz müşterilerimize ayrıntılı bir şekilde yapmaktadır.

Ev Dekorasyonunda Profesyonel Fikirler

Profesyonel dekorasyon çözümleri için firmamızı tercih etmenizi önermekteyiz. Uzun yıllardır sektöründe hizmet vermeye devam eden firmamız; modern, sağlıklı, temiz, konforlu ve rahat alanlar yaratabilmek için varlığını sürdürmektedir. Müşterilerimizin isteklerini dinleyerek, bu istekler doğrultusunda yaşam alanlarını dekore etmekteyiz.

Sadece ev dekorasyonunda değil; iş yeri dekorasyonunda, asma tavan sistemlerinin kurulmasında da müşterilerimiz firmamızı tercih edebilmektedirler. Kaliteli işçilik garantisi veren firmamız; anahtar teslim bir şekilde istenilen alanda talep edilen tadilatları yapmaktadır.

Dekorasyon Hizmetlerimiz Nelerdir?

Dekorasyon hizmetlerimiz; müşterilerimizin tadilat yapmamızı istedikleri yerlere, beklentilerine göre farklılık göstermektedir. Ev veya iş yeri dekoru yaptırmak isteyen müşterilerimize; kartonpiyer, stropiyer, alçıpan, asma tavan, bölme duvar, taşyünü tavan, klipin tavan, geri tavan, boya badana, duvar kağıdı, dekoratif sıva, dış cephe ısı yalıtım, laminant parke gibi hizmetler vermekteyiz. Ankara dekorasyon hizmeti veren firmamızdan fiyat teklifi almak isteyen müşterilerimizin yaptırmak istedikleri işlemi belirleyerek bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir.

Uygun Fiyatlı Dekorasyon Hizmeti

Ucuz dekorasyon hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için en doğru adres olmaktayız. Müşterilerimize sabit bir fiyat sunmamaktayız ve dolayısı ile bütçelerine göre alacakları hizmeti kendileri ayarlayabilme imkanına sahip olmaktadırlar. Bu sayede her bütçeden kişiye hitap edebilmekteyiz. Fiyatlandırmamızı yaparken işçiliği dahil ederek fiyat vermekteyiz.

Fiyat politikamız göz önüne alındığında; amacımız en uygun fiyat garantisi ile en kaliteli hizmeti vermektir. Bu noktada müşterilerimizin bizlerden talep ettikleri hizmetlerin yoğunluğuna veya zorluğuna bakmadan, hepsine aynı özeni göstermekteyiz. Alanında tecrübeli dekorasyon ustaları ile çalışmaktayız.

Ankara Dekorasyon Projelerinde İşleyişimiz Nasıl?

Dekorasyon projelerimizin sürecine bakıldığında; öncelikle bir keşif yapmaktayız. Bizden hizmet talep eden müşterilerimizin evlerinde veya iş yerlerinde bulunan eksiklikleri tespit etmekteyiz. Keşif hizmetini ücretsiz vermekteyiz. Ardından keşif gözlemlerimizi müşterilerimiz ile paylaşarak, neler yapabileceğimiz ile ilgili konuşmaktayız. Ön bilgilendirme yaptıktan sonra müşterilerimiz için bir planlama yapmaktayız ve bu planlamaya göre bir fiyat çıkartmaktayız. Vereceğimiz hizmeti detaylı bir şekilde öğrenen ve bunların kalem kalem fiyatlarını öğrenen müşterimizin onayını aldıktan sonra bir sözleşme imzalamaktayız.

Müşterilerimiz ile imzaladığımız sözleşmemiz hem onların hem de bizim haklarımızı korumaya yönelik olmaktadır. Sözleşmenin imzalanması ile beraber ekibimiz işe başlamaktadır. Müşterilerimiz ile ekiplerimiz ortaklaşa bir şekilde işin başlangıç tarihini belirlemektedir ve buna göre bir teslim tarihi oluşturulmaktadır. Ekibimiz işlerini tamamladığında, müşterilerimiz kontrol sağlayarak memnun olup olmadıklarını bildirmektedirler. Bunun üzerine eğer bir hataya rastlanmış ise; bu hata düzeltildikten sonra müşterilerimize anahtar teslimi yapılmaktadır.

Ankara dekorasyon hizmeti veren firmamız; müşteri memnuniyetini önemsediği için müşterilerimizin ortaya çıkan işten memnun kalmaları bizim için oldukça önemli olmaktadır. Müşterilerimize anahtar teslim hizmet vererek; kendilerinin evlerindeki dekorasyon işlerinin tek bir el tarafından yürütülmesini sağlamaktayız. Dolayısı ile yapılması gereken işler koordineli bir şekilde yürütülebilmektedir ve bu sayede ekiplerimizin herhangi bir hata yapma olasılığı da oldukça az olmaktadır. İşin daha kısa süre içerisinde tamamlanması ve dolayısı ile müşterilerimizin de hizmetten memnun kalması sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir