Hakkımızda, sektörünün uzun vadeli faaliyet gösteren firmalarından biri dersek yanılmış olmayız. Uzun süredir sektörde var olmamız, belirli bir bilgi ve tecrübe birikimini de beraberinde getirmektedir. Firmamızın stratejisi ise; müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışmaya anlayışına dayanmaktadır. Ticari kaygılarla, yüksek miktarlarda kar elde etme amacı gütmeden; her kesimden insana hizmet vermeyi amaçlayan bir firma olmaktayız. Müşterilerimizle uzun vade, sadakat odaklı bir ilişki kurarak; onlara dekorasyon, boya badana, genel tadilat gibi konularda yardımcı olmak istemekteyiz. Daha temiz, konforlu, estetik bir yaşam alanı yaratabilmeleri için firmamız müşterilerimize destek olmaktadır. Profesyonel ekibimiz; asma tavandan duvar kağıdına, duvar kağıdından dekoratif sıvaya, dekoratif sıvadan kartonpiyere kadar birçok konuda hizmet verebilecek uzmanlardan oluşmaktadır.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Tercih edilme sebeplerimiz düşünüldüğünde; sektörde varlığımızı sürdürdüğümüz bunca senede birçok müşterimizin mutlu bir şekilde istediği eve veya iş yerine kavuşmasını sağladık. Bu müşterilerimizin referans olması ile beraber günümüzde birçok müşterimizin daha evlerinin boyası, dekorasyonu, tadilatı konusunda takdirini kazanacak çalışmalar yapmaktayız. Özellikle eşyalı bir evde tadilat çalışmalarının zor olması göz önünde bulundurulduğunda, müşterilerimizin bu süreci mental ve fiziksel olarak en az hasar ile atlatmalarını sağlamaktayız. Profesyonel bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz.

Profesyonel ve Deneyimli Çalışanlar

Tecrübeli çalışan kadromuz ile beraber hizmet vermeye devam etmekteyiz. Alanında yetkinlikleri olan, genç, dinamik ve yenilenen bir ekibe sahip olmaktayız. Verdiğimiz hizmetler kapsamında bu hizmetleri yerine getirebilecek donanımdaki bireylerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Gerekli araç ve gereçleri en etkili şekilde kullanabilmektedirler. Ayrıca müşterilerimiz ile nasıl iletişim kurmaları, hangi aşamalarda ve hangi konularda onları bilgilendirmeleri gerektiğini bilen bir ekibimiz bulunmaktadır.

Müşterilerimize verdiğimiz sözleri tuttuğumuz gibi belirttiğimiz teslim süresinde ekibimiz üzerine düşen görevi yerine getirmiş olmaktadır. En temiz ve problemsiz bir şekilde işini bitirmeye odaklanmış çalışanlarımız bulunmaktadır. Bu süreçte amacımız müşterilerimizden teslim aldığımız evleri ve iş yerlerini, onların beklentilerini karşılayabilecek hale getirdikten sonra teslim etmektir.

Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Hizmet Anlayışı

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Bu süreçte müşterilerimizi dinlemekte ve isteklerini, beklentilerini, ihtiyaçlarını önemsemekteyiz. Verdiğimiz hizmetin bir başarıya ulaşabilmesi için müşterilerimizin hizmetten memnun kalmaları gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden ticari kaygılardan ziyade, müşterilerimizin düşüncelerine göre bir yol haritası belirlemekteyiz.

Sektörümüzde uzun senelerdir edindiğimiz yeri korumamız ve daha da ileriye götürmeyi başarmamız, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını benimsememizden kaynaklanmaktadır. Müşterilerimiz ile iletişim halinde olmayı, onlarla aramızda bir bağ kurmayı önemsemekteyiz. Bu da firmamızı daha güvenilir bir firma haline getirmektedir. Aynı zamanda verdiğimiz hizmetin de kalitesini arttıran bir durum olmaktadır.

Uygun Fiyatlı Hizmet Anlayışı

Düşük ücretlerle hizmet almak isteyenler için oldukça uygun bir fiyat politikamız bulunmaktadır. Evlerinde veya iş yerlerinde boya, dekorasyon, tadilat yaptırmak isteyen her insanın hizmet alabileceği bir firma olmayı amaçlamaktayız. Fiyatlandırmalarımıza bakıldığında, maliyeti oldukça az olan hizmetler vermekteyiz. Ancak bunun yanı sıra hizmet kalitemizde bir azalma olmamasına da özen göstermekteyiz. Yüksek kalitede hizmeti en uygun şekilde vererek her kapıdan içeri sokmayı amaçlamaktayız. Her bütçeden kişinin hizmet alabilmesi ile beraber müşteri kitlemizi de gün geçtikçe daha fazla genişletmekteyiz.

Müşterilerimize sabit bir fiyat uygulaması yapmamaktayız. Her müşterimiz sadece aldığı hizmetin karşılığını ödemektedir. Müşterilerimizden vereceğimiz hizmet ve bu hizmetin fiyatı konusunda onay almadan işe başlamamaktayız ve sonrasında ek ücretlendirmeler çıkartmamaktayız. Dolayısı ile müşterilerimiz bütçelerine göre bir hizmet planı hazırlamamıza yardımcı olarak zorlanmadan istedikleri hizmeti alabilmektedirler.