Fayans; genellikle banyo, tuvalet, mutfak duvar ve zeminlerine döşenmektedir. Günümüzde birçok farklı Ankara fayans modeli ortaya çıkmıştır. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız; müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimsemektedir ve müşterilerimizin güvenini kazanmayı önemsemektedir. Fayans döşetme sürecinin müşterilerimiz için en problemsiz şekilde halledilebilmesi adına, uzman ve deneyimli fayans ustaları ekibimizde bulunmaktadır. Dikkatli ve titiz bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkan iş zamanında teslim edilmektedir. Alanında uzman olan fayans ustaları ile çalıştığımız ile süreç içerisinde en doğru şekilde fayansın nasıl döşeneceği ve bu işlemin daha hızlı şekilde nasıl bitirilebileceği hakkında yetkinliğimiz bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimizin iletişim adreslerimizden bize ulaşmaları gerekmektedir.

Fayans Hizmetlerimiz Nelerdir?

Fayans hizmetlerimize bakıldığında ekibimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda seçtiği marka ve model fayansın döşemesini yapmaktadır. Alınabilecek hizmetler ise şu şekildedir:

  • Mutfak tezgahlarının arasına fayans ve cam mozaik döşeme yapılabilmektedir.
  • Tuvalete fayans, kalebodur ve granit döşeme yapılabilmektedir.
  • Banyolara fayans, kalebodur ve granit döşeme işlemi yapılabilmektedir.
  • Terasa seramik ve granit döşeme yapılabilmektedir.
  • Müşterilerimizin balkonlarına fayans döşenebilmektedir.
  • Islak zeminlere fayans ve granit döşeme yapılabilmektedir.

Tecrübeli Fayans Ustaları İle Kaliteli Hizmet

Fayans ustalarımızdan yüksek kalitede hizmet alabilmek mümkündür. Başta banyo ve mutfak olmak üzere evin dekorasyonunda kullanan fayansları, yüzeye uygun bir şekilde dizen kişilere fayans ustası denmektedir. Bu süreç içerisinde Ankara fayans ustalarımız işlemi nasıl yapmaları gerektiğini bilmektedirler. Ayrıca gerekli araç ve gereçleri kullanma konusunda yetkinliğe sahip olan kişilerdir. Fayans ustalarımız başta anlaşılan teslim süresine sadık kalarak, işi söz verilen zamanda teslim etmektedirler. Bu süreç içerisinde fayans uygulamasının yapılacağı alanın hesaplanması, fayans parçalarının uygulanacağı alan ile karşılaştırılması, kullanılacak fayansın cinsinin tespit edilmesi, fayansın yapıştırılması için gerekli harcın hazırlanması, fayans uygulamasında estetik bir görünümün elde edilmesi gibi görevleri tecrübeli fayans ustalarımız üstlenmektedir. Fayans ustalarımız; temel inşaat, ölçü, malzeme miktarı, mozaik, kaplama, hasar onarım gibi alanlarda yetkinliği olan kişilerden oluşmaktadır.

Fayans Hizmeti Nasıl Alınır?

Ankara fayans yaptırmak isteyen müşterilerimizin öncelikle firmamızı arayarak randevu almaları gerekmektedir. Ekibimiz ön inceleme yapmak için fayans döşenecek yeri ziyaret etmektedirler. Fayans döşenecek alanın nasıl olduğu, bu işlem sırasında gereken araç ve gereçlerin neler olduğu, nasıl bir yol izlenmesi gerektiği gibi tespitler yapmaktadır. Ardından fayans ustamız, süreç ile ilgili gerekli bilgileri müşterimize aktarmaktadır. Müşterimizin beklentileri de dikkate alınarak yol haritası kesinleştirildikten sonra fiyat belirlenmektedir. Müşterimiz eğer sunduğumuz fiyata onay verir ise; fayans ustamız kararlaştırılan tarihte işe başlamaktadır. Daha önceden belirlenmiş olan teslim tarihinde ise; işi teslim etmektedir. Müşterilerimiz gerekli kontrolleri yaptıktan sonra eğer ortaya çıkan iş ile ilgili soru işaretleri olur ise; fayans ustamızdan düzeltme talep edebilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Fayans Hizmeti

Fayans döşemede müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. Bu süreçte müşterilerimize estetik açıdan da hitap etmeyi amaçladığımız için fayans parçalarının boyutları ayarlanırken ve parçalar yapıştırılırken estetik bir görünüm sağlamaya çalışmaktayız. Fayansların arasında boşlukların eşit olması için fayans ustalarımız gerekli hesaplamaları yapmaktadırlar.

Müşteri kitlesi oldukça geniş olan bir firma olarak müşterilerimizin en uygun hizmeti alabilmesi adına uygun bir fiyat politikası uygulamaktayız. Bu sayede her bütçeden kişinin hizmet alabildiği bir firma olmaktayız ve müşteri kitlemizi de genişletmekteyiz. Maliyeti düşürerek hizmet verdiğimiz halde müşteri memnuniyetini önemsediğimiz için hizmet kalitemizden ödün vermemekteyiz. Müşterilerimize geniş yelpazede Ankara fayans seçenekleri sunmaktayız.