Boya badana hizmeti almak isteyen müşterilerimizin boyanacak olan alanları, tavanlarının boyanıp boyanmayacağı, malzemelerin ne kadar tutacağı, boyanacak yerin eşyalı olup olmadığı gibi sorulara cevap vermeleri gerekmektedir. Ankara boya badana hizmetini en yüksek kalitede müşterilerimize vermek amacı ile uzun yıllardır sektörümüzde hizmet vermekteyiz. Bu süreçte müşterilerimizin güvenlerini kazanmış bulunmaktayız. Hizmetimizden memnun kalan müşterilerimiz referansımız olarak müşteri kitlemizi daha da geliştirebilmemiz adına yardımcı olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı, uygun fiyatlı bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Deneyimli ve uzman bir kadromuz bulunmaktadır. Müşterilerimize garanti sunarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin istedikleri renk tonunda boya yapmaktayız. Kendilerinin isteklerine alternatif sunmadan veya isteklerinin zor olduğunu söylemeden, talep ettikleri hizmeti vermekteyiz.

Boya Badana Süreci Nasıl Geçmektedir?

Ankara boya badana yaptırmak isteyenler; öncelikle firmamız ile iletişime geçmelilerdir. Boya ustalarımızı müşterilerimizin evlerinde veya iş yerlerinde keşif yapabilmeleri için verdikleri adreslere yönlendirmekteyiz. Boya ustalarımız keşif yaptıktan sonra gözlemlerini müşterilerimize aktarmaktadır. Müşterilerimizin onay vermesi durumunda boya markası ve boya rengi seçimi yapılabilmektedir. Daha önceden belirlenmiş olan boya badana hizmetini yine daha önceden belirlenmiş olan günde vermek üzere boya ustalarımız adrese gitmektedir. Teslim zamanı geldiğinde, müşterilerimizin istediği şekilde evlerini veya iş yerlerini teslim etmekteyiz.

Boya badana işleminin yapıldığı süreçte gerekli malzeme temini ve gerekli ortamın hazırlanması ekibimize ait olmaktadır. Müşterilerimiz herhangi bir işe karışmadan sadece bizimle anlaştıkları hizmeti almaktadırlar. Hizmet bitiminde ise; müşterilerimize kontrol imkanı tanımaktayız. Kontrol ettikten sonra eğer hizmetimizden memnun kalmaz iseler; düzeltme talep ettikleri noktalara gerekli düzeltmeleri uygulamaktayız.

Deneyimli ve Profesyonel Boya Ustaları

Tecrübeli boya ustalarımız, işlerine oldukça hakim olan ve müşteri memnuniyeti odaklı bireylerden oluşmaktadır. Bu süreçte müşterilerimizin eşyalarına boya damlamaması için eşyalar, parkeler ve süpürgelikler naylon bantlanarak koruma altına alınmaktadır. Ankara boya badana işi bittikten sonra da koruma amaçlı kullanılan malzemelerin kaldırılması ekibimize aittir. Hizmetin başından sonuna kadar her aşaması ile profesyonel ekibimiz ilgilenmektedir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Boya Badana Hizmeti

Müşteri odaklı boya badana işlemi süresince boya ustalarımız müşterilerimiz ile iletişim halinde olmaktadırlar. Her ne kadar ortaya iyi bir iş çıkartılsa da müşterilerimiz memnuniyet duymadığı sürece bunun bir önemi olmadığı için boya ustalarımız müşterilerimizin görüşlerini önemsemektedir. Ortaya çıkan işten memnun kalana kadar müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerekli düzeltmeler yapılabilmektedir.

Müşterilerimizin bu süreci en problemsiz şekilde geçirmelerini amaçladığımız için süreç içerisinde bize devamlı olarak ulaşabilmeleri mümkün olmaktadır. Herhangi bir soruları olması durumunda, bu soruları bize iletebilme ve cevaplarını alabilme imkanları bulunmaktadır. Ayrıca müşterilerimizden habersiz bir şekilde inisiyatif alarak işlem yapmamaktayız. Dolayısı ile süreç içerisinde boya badana ile ilgili bütün planımızı müşterilerimiz onaylamış olmaktadır. Boya rengi müşterilerimizin seçtiği renk olmaktadır ve rengi tutturamama gibi bir durum söz konusu değildir.

Boya Badana Fiyatlarımız Uygun Mudur?

Ucuz boya badana hizmeti arayan müşterilerimiz için oldukça uygun bir firma olmaktayız. Boya badana hizmetimizi sabit bir fiyat ile vermemekteyiz. Müşterilerimizin boyanacak olan alanlarını ücretsiz bir şekilde inceledikten sonra beklentiler kapsamında bir fiyat belirlemekteyiz. Boyanacak olan alan, kullanılacak olan boya markası, işçiliğin ne kadar olacağı, kaç kişilik ekibimizin boyama işlemine katılacağı gibi birçok değişken fiyat belirlemektedir.

Ankara boya badana hizmetini verirken sektörümüzdeki rakiplerimizden bizi ayıran noktalardan biri de uygun bir fiyat politikası izlememizdir. Fiyatları en alt seviyede tutarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Bu sayede her bütçeden bireyin tercihi haline gelmiş bir firma olmaktayız.