Dekorasyon alanında oldukça uzun yıllardır hizmet veren bir firmayız. Ekibimiz tecrübesinin yanı sıra genç ve dinamik bireylerden oluşmaktadır. Alanında uzman olan ekibimiz ile profesyonel bir dekorasyon hizmeti verebilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı olduğumuz için müşterilerimizin ihtiyaçlarını, isteklerini ve beklentilerini göz önüne alarak bir yol haritası hazırlamaktayız. Her müşterimiz için kişiselleştirilmiş bir fiyat sunmaktayız. Müşterilerimizin aldıkları hizmetlere, bu hizmetler kapsamında kullanılan malzemelere, harcanan işgücüne bağlı olarak bir fiyat belirlemekteyiz. Bu yüzden keşif çalışması yapmadan müşterilerimize net bir fiyat verebilmemiz mümkün olmamaktadır. Uygun fiyata kaliteli hizmet veren bir firma olarak varlığımızı sürdürmekteyiz. Dekorasyon çalışmalarımız ile ilgili bilgi almak, hizmetlerimizden yararlanmak isteyenlerin bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir.

Anahtar Teslim Dekorasyon İmkanı

Anahtar teslim dekorasyon hizmeti veren bir firmayız. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibimiz olduğu için bu süreçte müşterilerimizin daha az iş ile ilgilenerek daha konforlu bir şekilde istedikleri evlere veya ofislere kavuşmaları için çaba harcamaktayız. Tek elden bütün dekorasyon işlerinin yürütülmesini sağladığımız gibi bünyemizde barındırdığımız çalışanlarımız koordineli bir şekilde gerekli işleri yapmaktadırlar. Profesyonel bir iş anlayışını benimseyen deneyimli ekibimiz; hata yapma ihtimalinin daha az olduğu, temiz ve güzel bir iş yapma olasılığının daha fazla olduğu bir çalışma ortamı oluşturmaktadır. Teslim tarihimizde müşterilerimizin talep ettiği bütün değişiklikler yapılmış olmaktadır ve müşterilerimiz kontrol ettikten sonra değişiklik yapabilme hakkına sahip olmaktadırlar.

Dekorasyon Hizmetlerimiz Nelerdir?

Dekorasyon hizmetlerimize bakıldığında müşterilerimize evleri ve iş yerleri için hizmet vermekteyiz. Anahtar teslim olarak verdiğimiz hizmetlerimiz oldukça geniş bir yelpazede olmaktadır. En uygun fiyat garantisinin yanı sıra yüksek kalite garantisi ile de verdiğimiz dekorasyon hizmeti kapsamında yaptırabilecekleri işlemler ise şu şekildedir:

 • Kartonpiyer
 • Stropiyer
 • Alçıpan
 • Asma tavan
 • Bölme duvar
 • Taşyünü tavan
 • Klipin tavan
 • Gergi tavan
 • Boya badana
 • Duvar kağıdı
 • Dekoratif sıva
 • Dış cephe ısı yalıtımı
 • Isı yalıtımı comfort sistemleri
 • Laminant parke
 • Elektrik tesisatı

Dekorasyon Çalışmaları İle Yeni ve Konforlu Bir Yaşam Alanı

Dekorasyon ile daha rahat ve yeni bir alan elde edilebilmektedir. Dekorasyon çalışmalarının hedefine bakıldığında; yapının eskimesi, ömrünü tamamlaması, iç veya dış etkenlerden dolayı ısı kaybına uğraması, rutubetli görünmesi, kokması gibi sebeplerin ortadan kaldırılmasıdır. Müşterilerimizin yaşam alanlarının veya ofislerinin iç ve dış etkenlerden dolayı zarar görmesi sonucu dekorasyon çalışmaları yapılmaktadır. Temizliğe, sağlıklı yaşam alanına, konfora önem veren bir firma olarak; müşterilerimizin daha iyi ortamlarda yaşamlarını sürdürmelerini istemekteyiz. Bu yüzden yıllardır müşterilerimizin dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Dekorasyon Süreci Nasıl İşlemektedir?

Dekorasyon aşamalarına bakıldığında; ekibimiz öncelikle ücretsiz bir keşif yapmaktadır. Projenin işleyişini belirleyebilmek için dekorasyon çalışmalarının yapılacağı yere ekibimiz gittikten sonra gerekli incelemeleri yapmaktadır. Evin eksiklikleri belirlendikten sonra bu konu hakkında ekimiz ve müşterimiz konuşmaktadır. Yapılması gerekenler ile ilgili ekibimiz bir bilgilendirme konuşması yapmaktadır ve hazırlanan planı anlatmaktadır. Bu plan kapsamında ödenmesi gereken fiyatı belirler. Ardından eğer ekibimizin belirlediği fiyat kapsamındaki hizmetleri müşterimiz almak ister ise sözleşme imzalama aşamasına geçiş yapılmaktadır. Müşterimizin kendisini güvende hissedebilmesi adına sözleşme imzalanmaktadır ve dekorasyon işine başlanmaktadır. İşe başlanacak olan tarihi müşterimiz ile ekibimiz ortaklaşa belirlemektedir. Sözleşme kapsamında evin teslim tarihi önceden belirlenmiş olmaktadır. Ekibimiz gerekli dekorasyon işlerini hallettikten sonra tamamlanan iş müşterimizin onayına sunulmaktadır. Müşterimiz eğer dekorasyon çalışmasında olumsuz bir durum görür ise, bunu belirtmelidir ve ekibimiz gerekli düzeltmeleri yapmaktadır.